Hlavní novinky, Veškeré ČLÁNKY KPM KOSICE

Historie dohody pořadatelů

  • 13.12.2011 14:38

Sdílet tento článek

Vložil: Web

Dne 19.11.2011 se konalo setkání pořadatelů amatérských autokrosových seriálů v Nové Pace. Zůčastnili se zástupci KPM KOSICE, Autoklubu VYSOKÉ MÝTO (Žamberecký Kotel), Autoklubu Radeč, AMČRA Šluknov (p. Vávra) a AUTOKLUB PŘEROV.  Zde se zúčastnění dohodli na sjednocení technických pravidel, hlavně co se týče třídy 1400 a N1400. Dále se dohodli na společném číslování, které mělo být zprovozněno na stránkách www.kpmkosice.cz a mělo být jednotné pro všechny jezdce ze zmíněných soutěží (klubů). Zcela jednoznačně bylo řečeno, že výsledky jednání se sepíší a sepsaný dokument se vystaví v daný den na www stránkách všech zúčastněných.

Bohužel po této domluvě došlo záhy k jejímu porušení poté, co pořadatelé ze Šluknova vydali vlastní číslování a pravidla, která navíc neodpovídala domluveným technickým předpisům – týká se třídy N1400.

KPM KOSICE se ohrazuje proti napadání z porušení dohody, kterou se i nadále snažilo dodržovat a splnilo to, co bylo na jednání v Nové Pace slíbeno. Zároveň děkuje všem ostatním pořadatelům, kteří též plní slíbenou dohodu a tím opravdu pracují ve prospěch českého amaterského autokrosu.

 Pořadatelé KOSICE CUPU

Tagy:

Žádné komentáře


Přidejte komentář