Hlavní novinky

Informace k přesunutí pátého závodu

Informace k přesunutí pátého závodu

  • 25.7.2012 12:10

Sdílet tento článek

Vložil: Web

Vážení jezdci,

 musíme se ohradit k článku na stránkách Žambereckého Kotle.

 1)      KPM Kosice se rozhodně nesnaží znemožnit závodění jezdcům na závodišti v Žamberku, kdo z jezdců se tam chce svézt, nechť jede, nikomu z KPM Kosice tato skutečnost nebude ani v nejmenším vadit.

2)      Kalendář byl hotov v únoru a bylo počítáno s tím, že se Žamberk pojede. Dne 30.června byly závody na tomto závodišti shlédnuty hl. sportovním komisařem KPM Kosice p. Levým, který s tamními pořadateli hovořil o trati a její bezpečnosti a žádal o úpravy. Do návštěvy p. Kodrleho, se žádná práce na trati v tomto smyslu neobjevila, a protože nebudeme hazardovat s bezpečností jezdců, ale zároveň chceme odjet závody v naplánovaných termínech, (pro které si leckdo z nás i jezdců vyhrazuje dlouho dopředu čas) požádali jsme o spolupráci závodiště v Poříčí nad Sázavou.

3)      Suma navrhovaná p. Kubizňákem ve výši 56 tis. Kč za pronájem trati bez kropení rozhodně není poloviční cenou oproti jiným závodištím. Například nájem za Poříčí vychází na 50 tis. Kč, a taktéž Sedlčany. Po hovoru s pronajímatelem žamberecké trati p. Bednářem jsme byli informování o ceně 30 tis. Kč, což už se polovičce blíží. Bez ohledu na finance, však Kosice cup bez bezpečnostních úprav na tuto trať nezavítá, jakmile však budou bezpečnostní kritéria splněna, nevidíme v pořádání závodů na tamní trati žádný problém.

 Pořadatelé Kosice cupu

Tagy:

Žádné komentáře


Přidejte komentář