Hlavní novinky

Licence k 22.4.2013

Licence k 22.4.2013

  • 20.3.2013 08:08

Sdílet tento článek

Vložil: Web

Vážení jezdci,

zde je přehled doposud zalicencovaných účastníků Kosice Cupu pro rok 2013

 

Racer 160 Racer 125
jezdec st. číslo náhradník jezdec st. číslo náhradník
Matějka Jiří 1 Peták Samuel 1 Simona Petáková, Daniel Peták
Čáslavský Radek 2 Hlavsa Dominik 2
Vosecký Matěj 4 Čáslavská Klára 4
Urban Tadeáš 5 Čáslavský Marek 6
Štuksa Tomáš 7 Štuksa Tomáš 7
Slezák Martin 12 Dlouhý Petr 11
Starosta Dominik 17 Mikel Martin 17
Slepička Filip 29 Vondra Jakub 392
Buggy 4×4
Buggy 4×2 jezdec st. číslo
jezdec st. číslo náhradník Novotný Luboš 44
Havíř Václav 3 Václav Havíř Havránek Tomáš 96
Matějčík Antonín 5
Vavřinec Stanislav 54
Kuželka Jan 61 Kuželka Pavel Kart
Růžička Jan 64 jezdec st. číslo náhradník
Celba Ivan 65 Zwiefelhofer Roman 5
Plichta Luboš 77 Iveta Plichtová Hamrle Marek 12
Vitha Jan 81 Antonín Vitha Šimánek Martin 13
Smutný Václav 99 Tomín Roman 29 Roman Tomín
Hamrle Lukáš 37
Trabant Tomín Dan 39 Roman Tomín
jezdec st. číslo náhradník
Vopěnka Pavel 1
Harvánek Petr 4 N1400
Harvánek Pavel 5 jezdec st. číslo náhradník
Buda Tomáš 21 Drahovzal Jiří 101 Jiří Dudek
Pappová Denisa 41 Ilčisko David 103
Novotný Ondřej 51 Erlebach Jan 104
Hlinovský Tomáš 53 Řepa Henzl Radovan 110
Šotola Jan 94 Jiří Šotola Kratochvíl Filip 111 Brandejs Vojtěch
Trnka Karel 97 Andruchovič Milan 112
Šotola Jiří 130 Jan Šotola Pilař Rostislav 116
Materna Vladimír 118 Vladimir Materna, Patrik Materna, Tomáš Materna
1400 Vlčková Miriam 144 Lukáš Suchánek
jezdec st. číslo náhradník Berný Michal 177 Josef Koutník
Havlas Lukáš 207 Pinc Martin 178 Radek Pinc, Tom Kočí
Slepička Radek 209 Bous Marek 195 Fanda Bous
Kašpírek Filip 211 David Kašpírek Sus Petr 234
Regner Václav 213 Marcel Štěrba
Babák Martin 216 Jiří Babák
Pinkas Martin 220 Martin Pinkas 1600
Novák Zdeněk 221 Zdeněk Novák jezdec st. číslo náhradník
Havlas Miloš 222 Hajovský Michal Teplý Aleš 301 Aleš Teplý st.
Ersepka Jakub 223 Březina Petr 309 Pavla Březinová, Helena Březinová
Janoušek Jiří 233 Tomeš Jan 314 Miloslav Tomeš
Karásek Michal 239 Havel Tomáš 318 Jan Havel
Smolík David 241 Marek Smolík Kroupa Radek 327
Martin Koutek 244 Luboš Koutek Čada Jiří 333 Benedikt Halbrštát
Novotný Vojtěch 265 Slezák Michal 337 Tomáš Kadlec
Pokorný Michal 266 Luděk Vlasák Šádek Jarda 340
Nipča Aleš 269 Zeman Michal 343
Špaček Pavel 274 Hnátnický Zdeněk 350
Faltýn Martin 276 Dvořák Vladimír 354
Brumlich Ladislav 280 Hoffmann Ronald 356 Miloš Svoboda
Brož David 281 Vlasák Milan 366 Michal Pokorný
Dvořák Aleš 285 Horčičko Martin 375
Mládek Václav 289 Pánek Jiří 377 Petr Pánek
Kult Lubor 291 Pinkas Radek 380 Martin Pinkas
Kříž Lukáš 297 Barek Miroslav 388
Březina Petr 309 Pavla Březinová, Helena Březinová Burda Miroslav 393
Vlček Vilém 411 Hrdina František
nad 1600 Baloun Richard 263 Richard Baloun
jezdec st. číslo náhradník
Březina Petr 309 Pavla Březinová, Helena Březinová
Hnátnický Zdeněk 350
Matějka Jiří 401 Speciál
Nováček Zbyněk 402 jezdec st. číslo náhradník
Hrdina František 411 Vilém Vlček Donát Zdeněk 444 Ondřej Donát
Doležal Pavel 412 Jan Telenský Pinc Radek 475 Martin Pinc, Tomáš Kočí
Mihulka Lukáš 414 Koprolín František 507 Jan Koprolín
Ježek Petr 419 Frank Mirek Baloun Richard 515 Richard Baloun ml.
Donát Ondřej 444 Donát Zdeněk Vyleťal Oldřich 548 Láďa Tomeš
Vlček Martin 464 Plecháč Vojtěch 583
Vlček Petr 450 Vilém Vlček
Kočí Tomáš 475 Radek Pinc, Martin Pinc
Knap Lukáš 484
Truneček Jakub 494


Komentáře jsou v tomto příspěvku uzavřeny.