Hlavní novinky

Novinky pro rok 2012 pokračování

  • 6.4.2012 19:35

Sdílet tento článek

Vložil: Web

Vážení jezdci, mechanici, příznivci autokrosu,

další sezóna Kosice cupu se blíží mílovými kroky a proto jsme tu s dalšími novinkami. Během zimní pauzy jistě nejeden z Vás strávil mnoho hodin v garáži přípravou svého speciálu. Tak jako vy, se činili i pořadatelé a to při úpravě trati. Na kosický okruh bylo dovezeno více než čtyřicet tater zeminy, která byla rozvrstvena do rozbitých míst na trati. K těmto úkonům se váže první novinka letošní sezóny. Po každé rozjížďce bude při odjezdu z trati vyhrazené místo, kde jezdec spolu s mechaniky očistí svůj stroj od hlíny , tak abychom jí nemuseli neustále dovážet  ze vzdálených končin.

To bylo bylo trochu odlehčení pro začátek a teď opravdové novinky sezóny 2012.

RTP se budou konat na závodišti v Kosicích dne 31.3., vzhledem ke spolupráci pořadatelů se další RTP uskuteční 7.4. v Žamberku. Ovšem né všichni účastníci Kosice cupu jsou z Východních Čech a proto byl ještě domluven termín  14.4. a to v Rožmitále pod Třemšínem u Jirky Matějky.

Chápeme, že ne všichni to mají nejblíže a nemusí jim vyhovovat datum. Proto padlo rozhodnutí, že pokud se najde více než deset jezdců, co budou chtít RTP, mají se ozvat hlavnímu technickému komisaři Kosice cupu p. Novákovi a on se jim bude snažit vyjít vstříc alternativním termínem a místem RTP.

V brzké době budeme publikovat soutěžní předpisy nadcházejícího ročníku.

Pořadatelé Kosice cupu.

 

Tagy: ,

Žádné komentáře


Přidejte komentář