Hlavní novinky

Změny SP a TP

Změny SP a TP

 • 16.4.2014 10:18

Sdílet tento článek

Vložil: Web

Zdravím všechny příznivce autocrossu.  Zvu vás srdečně na první závod do Kosic, který otevře novou sezónu kosického autocrossu.  Jak jsme vás informovali na vyhlášení, do sezóny vstupujeme s několika změnami.  Je mě jasné, že některé změny oproti loňsku jsou zásadní a proto je zopakuji.

 1. Jsou vyhlášeny nové třídy  Racer  600, Škoda N1400, Volná (tzv. leštěnky) a na žádost zástupců jezdců třída Racer 250.
 2. Třída Speciál byla sloučena s třídou nad 1600. Pokud jedna i druhá třída bude mít více jak 5 aut v závodě, jede samostatné finále. Body do celkového hodnocení se vždy započítají odděleně pro každou třídu.
 3. Třída N1400 a Škoda N1400 jedou společné rozjížďky, finále samostatně pokud bude víc jak 5 aut v závodě v každé třídě.
 4. Pro vypsání  každé třídy  pro závod platí, že ve čtvrtek před závodem bude přihlášeno min. 5 aut. , není  rozhodující  kolik jezdců přijede v den závodu.
 5. Pokud třída nesplní počet 5 aut jede s vyšší třídou a do počtu 3 aut se body do celkového hodnocení  ve třídě započítávají  v poloviční hodnotě.
 6. Pro celkové bodování musí jezdec odjet min.  pět závodů, z toho min. dva závody v Kosicích a min. dva na venkovní trati.
 7. V celkovém hodnocení se škrtá jeden nejhorší  venkovní  závod a to i závod na který jezdec nepříjede.
 8. Podmínkou zařazení do celkového hodnocení je absolvování RTP(Registrační technické prohlídky) nejpozději  do čtvrtého závodu včetně.
 9. Ostatní ustanovení SP(Soutěžních předpisů) platí jako v roce 2013.
Tagy: ,

Žádné komentáře


Přidejte komentář