Hlavní novinky, Veškeré ČLÁNKY KPM KOSICE, Veškeré informace k ZÁVODU 2019

Sezóna 2019 info č.1

Sezóna 2019 info č.1

  • 2.1.2019 20:44

Sdílet tento článek

Vložil: Web

Vážení jezdci,

Doufali jsme, že první zpráva, kterou od nás v roce 2019 dostanete, se bude týkat kalendáře závodů a drobné změny technických pravidel. Současná situace však žádá jiné sdělení.

Zřejmě si během loňské sezóny nešlo nepovšimnout několika rozporů, mezi kluby KPM Kosice a AK Radeč a to jak v přístupu k pořádání společných závodů v oblasti zajišťování závodů, počtů pořadatelů jednotlivých klubů na závodech, tak ve finálním hodnocení a vlastnímu přístupu k závodům.

My si práce většiny členů AK Radeč opravdu vážíme a proto bychom neradi, aby došlo ke kompletnímu ukončení spolupráce. Proto jsme navrhli několik alternativ k řešení situace, bohužel marně. Část dosud partnerského klubu měla jiný názor a začala roznášet falešné zprávy stran finanční spolupráce obou klubů. Zpočátku se prý jednalo o částku výše ojeté felicie, ale v v posledních několika týdnech se již pohybujeme v sumách řádově vyšších a to i přesto, že celá finanční situace není ještě uzavřena a čeká nás další kolo jednání.

V průběhu poslední třetiny sezóny a i na vyhlášení jsme se tuto situaci snažili intenzivně řešit na několika vyčerpávajících schůzkách a navrhnout do budoucna několik mechanismů, jak případným nepochopením zabránit. Veškerá naše snaha však vyšla vniveč. Klub AK Radeč na svém zasedání rozhodl o jednostranném vypovědění spolupráce a to bez oficiálního sdělení KPM Kosice a bez udání důvodů.

Před další eskalací těchto falešných zpráv proto vydáváme tuto oficiální zprávu:

Do sezóny 2019 vstupujeme pouze jako KPM KOSICE bez pořádání společných závodů s AK Radeč a to ve všech oblastech.

Za KPM KOSICE

Miroslav Kodrle

Žádné komentáře


Přidejte komentář