Hlavní novinky, Veškeré ČLÁNKY KPM KOSICE, Závody 2015

Závod v Nové Pace se ruší !!!

Závod v Nové Pace se ruší !!!

  • 10.8.2015 16:05

Sdílet tento článek

Vložil: Web

Vážení jezdci,

je pár minut po jednání s představiteli AK Nová Paka.

Přes všechnu snahu nás i pořadatelů z Nové Paky nebudeme schopni uspořádat závody Kosice cupu v Nové Pace v termínu daném kalendářem pro letošní sezónu. Důvodů, které vedly k tomuto faktu je více – současný stav tratě v Nové Pace, dlouhotrvající sucho a nepříznivé povětrnostní podmínky a zákaz vydaný vodohospodářským orgánem čerpat povrchovou vodu a vodu ze studní.  Bylo zvažováno a projednáno několik variant např. možnost brát vodu z nedalekého lomu, ale vzhledem ke stavu tratě bychom i při neustálém používání tří kropicích vozů nebyli schopni zajistit regulérní závody, což bylo odzkoušeno 8. srpna při Motoristickém festivalu, který se v rokli konal. Dále přeložení závodu na jiné podobné závodiště, ale situace je všude stejná. http://www.kpmkosice.cz/zavod-v-nove-pace-se-rusi/ http://www.kpmkosice.cz/zavod-v-nove-pace-se-rusi/Není možné ani odjet závod v Kosicích a místo Kosic odjet N.Paku. Situace v Kosicích je ještě horší a přínosem nebylo ani jednání s rybáři čerpat vodu z několika rybníků.

Vzhledem k tomu, že by tak byla ohrožena bezpečnost jezdců a kvalita vlastního závodu, závod v Nové Pace dne 15.8.2015 rušíme a závod bude přeložen na jiný termín.

O náhradním termínu  jednáme, a jakmile bude schválen ve spolupráci AK Nová Paka, KPM Kosice a AK Radeč, dáme Vám vědět.

Omlouváme se za způsobené komplikace.

Za KPM Kosice

Miroslav Kodrle

Žádné komentáře


Přidejte komentář